Topy

Dámske topy.

Dámske ľahko kombinovateľné, štýlové a pohodlné topy, z ktorých si určite dokážete vybrať na akúkoľvek príležitosť. Pekné topy do školy, do práce, na bežné nosenie, v ktorých rozhodne každého očaríte. 

Topy

Filter

Veľkosť

Veľkosť

Počet produktov: 5

Zoradiť podľa:
Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Aktívne filtre

Ružovo-fialová športová podprsenka

Ružovo-fialová športová podprsenka. Bez kostíc a vhodná na akýkoľvek šport a fitness. Je pohodlná, poddajná a prispôsobivá.

15,00 € Cena

Modrý top s zipsom v zadu

Modrý top so zipsom na zadnej strane topu a odhalenými ramenami. Top je ideálny počas letných horúcich dní, vhodný na prechádzky, posedenia s priateľmi. Je ľahko skombinovateľný s kraťasami alebo rifliami. Moderné vyhotovenie topu dodá Vášmu outfitu dokonalosť. Tento top je trendy a sexi.

24,00 € Cena

Pudrovo-ružový top s zipsom v zadu

Pudrovo-ružový top so zipsom na zadnej strane topu a odhalenými ramenami. Top je ideálny počas letných horúcich dní, vhodný na prechádzky, posedenia s priateľmi. Je ľahko skombinovateľný s kraťasami alebo rifliami. Moderné vyhotovenie topu dodá Vášmu outfitu dokonalosť. Tento top je trendy a sexi.

24,00 € Cena

Čierný top s zipsom v zadu

Čierný top so zipsom na zadnej strane topu a odhalenými ramenami. Top je ideálny počas letných horúcich dní, vhodný na prechádzky, posedenia s priateľmi. Je ľahko skombinovateľný s kraťasami alebo rifliami. Moderné vyhotovenie topu dodá Vášmu outfitu dokonalosť. Tento top je trendy a sexi.

24,00 € Cena